Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
