Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Logo URL
pl: Adres URL loga

en: Expires
pl: Wygasa

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Created:
pl: Utworzone:

en: Margin
pl: Margines

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Generate
pl: Generuj

en: Infinite
pl: Nieskończone

en: QR Codes
pl: Kody QR

en: External URL
pl: Zewnętrzny URL
