Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Logo URL
ru: URL логотипа

en: Expires
ru: Истекает

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Output format
ru: Формат вывода

en: Created:
ru: Создано:

en: Margin
ru: Отступ

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Generate
ru: Создать

en: Infinite
ru: Бесконечность

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)
