Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Logo URL
sv: URL till logga

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Output format
sv: Utmatningsformat

en: Created:
sv: Skapad:

en: Generate
sv: Generera
