Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Created
te: సృష్టితం
