Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Logo URL
tr: Logo URL adresi

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Output format
tr: Çıkış biçimi

en: Created:
tr: Yaratım:

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: Generate
tr: Oluştur

en: Infinite
tr: Sınırsız
