Self-Hosted QR Code Generator (1.0.3) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Background Color
uk: Колір тла

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Logo URL
uk: URL логотипа

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Created:
uk: Створено:

en: Margin
uk: Відступ

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Please enter a valid URL.
uk: Укажіть коректну адресу (URL)

en: External URL
uk: Зовнішній URL
