Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored on
bs: Napisano

en: Output format
bs: Izlazni format
