Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Output format
eo: Strukturo de eligo
