Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Export
es: Exportar

en: Label
es: Etiqueta

en: Background Color
es: Color de fondo

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Logo URL
es: URL del logo

en: Expires
es: Expira

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Output format
es: Formato de salida

en: Created:
es: Creado:

en: Generate
es: Crear

en: Infinite
es: Infinito

en: External URL
es: URL externa
