Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Output format
et: Väljundvorming
