Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Background Color
he: צבע רקע

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Created:
he: נוצר:
