Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje
