Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Export
is: Flytja út

en: Label
is: Merking

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Expires
is: Fyrnist
