Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ
