Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Export
pt: Exportar

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado

en: Output format
pt: Formato de saída
