Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Logo URL
ro: URL logo

en: Expires
ro: Expiră la

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Output format
ro: Formatul de ieșire

en: Generate
ro: Generează

en: Infinite
ro: Infinit
