Self-Hosted QR Code Generator (1.0.4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
