QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Link
he: קישור

en: Created
he: נוצר

en: Changed
he: השתנה
