QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Link
nn: Lenke

en: Created
nn: Laga
