QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Download
pl: Pobierz

en: File
pl: Plik

en: Link
pl: Odnośnik

en: Created
pl: Utworzono

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Hash
pl: Hasz
