QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Created
ca: Creat

en: Changed
ca: Canviat
