QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Created
gl: Creado

en: Changed
gl: Cambiado
