QR-Code (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Download
hi: डाउनलोड

en: File
hi: फ़ाइल

en: Link
hi: कड़ी

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Created
hi: निर्मित

en: Changed
hi: बदल गया

en: UUID
hi: युयुआइङी

en: Hash
hi: हैश
