QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Created
ast: Fechu
