QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Download
ja: ダウンロード

en: File
ja: ファイル

en: Link
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Created
ja: 作成

en: Changed
ja: 変更済

en: Hash
ja: ハッシュ

en: @path is not a valid path.
ja: @path は適切なパスではありません。
