QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Created
jv: Digawé
