QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Download
kk: Жүктеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Created
kk: Құрылған
