QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Download
pt: Descarregar

en: File
pt: Ficheiro

en: Link
pt: Ligação

en: Settings
pt: Definições

en: Created
pt: Criado

en: Changed
pt: Alterado

en: test
pt: teste

en: @path is not a valid path.
pt: @path não é um caminho válido.
