QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Created
sv: Skapad

en: Changed
sv: Ändrad
