QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: File
ur: فائل

en: Link
ur: ربط

en: Settings
ur: ترتیبات
