QR-Code (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Created
be: Створана
