QR-Code (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Created
sk: Vytvorené

en: Changed
sk: Zmenené
