QR Code Fields (1.1.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Url
ar: المسار

en: Location
ar: الموضع

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Address
ar: العنوان

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Hidden
ar: مخفي
