QR Code Fields (1.1.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Subject
br: Danvez

en: Send email
br: Kas ur postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Hidden
br: Kuzhet
