QR Code Fields (1.1.0) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Text
cy: Testun

en: Location
cy: Lleoliad

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Hidden
cy: Wedi cuddio
