QR Code Fields (1.1.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Text
eu: Testua

en: Email
eu: Eposta

en: Url
eu: URLa

en: Location
eu: Kokalekua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Address
eu: Helbidea

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Note
eu: Oharra

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Organization
eu: Erakundea

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
