QR Code Fields (1.1.0) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Phone number
ga: Fón
