QR Code Fields (1.1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Text
jv: Teks

en: Location
jv: Lokasi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Hidden
jv: Umpetan
