QR Code Fields (1.1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Text
kk: Текст

en: Location
kk: Орналасуы

en: Birthday
kk: Туылған жылы
