QR Code Fields (1.1.0) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Send email
kn: ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ಕಳುಹಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Birthday
kn: ಹುಟ್ಟಿದದಿನ

en: Encryption
kn: ಗೂಢಲಿಪೀಕರಣ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ
