QR Code Fields (1.1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Send email
ml: ഇമെയിൽ അയയ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
