QR Code Fields (1.1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Text
mr: अक्षर

en: Email
mr: ईमेल

en: Location
mr: स्थळ

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता
