QR Code Fields (1.1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Text
oc: Tèxte

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Url
oc: URL

en: Location
oc: Emplaçament

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Address
oc: Adreça

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: Hidden
oc: Amagat
