QR Code Fields (1.1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Subject
si: කාරණය

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Password
si: මුරපදය

en: Text
si: වගන්ති
