QR Code Fields (1.1.1) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: Email
is: Netfang

en: Email Message
is: Tölvupóst skilaboð

en: Url
is: Vefslóð

en: Location
is: Staðsetning

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Hidden
is: Falið

en: Organization
is: Stofnun
