QR Code Fields (1.1.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Location
ast: Llugar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Hidden
ast: Anubríu
