QR Code Fields (1.1.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Text
eo: Teksto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Url
eo: URL

en: Location
eo: Loko

en: Hidden
eo: Kaŝita
