QR Code Fields (1.1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг
