QR Code Fields (2.1.1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Location
ca: Localització

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Encryption
ca: Xifrat

en: Hidden
ca: Ocult

en: Email: @email
ca: Correu electrònic: @email

en: Organization
ca: Organització

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.
